Łączymy siły: digidip jest teraz częścią mrge
Poznaj naszą zupełnie nową markę: Jako członek mrge (dawniej YK Group), łączymy wydawców i reklamodawców - dla większego wzrostu!
Zobacz więcej
Największa na świecie wyłącznie na zaproszenie sieć treści premium performance marketingu
Wielokrotnie nagradzana firma AdTech
Operująca globalnie z 100% renomowanym portfolio klientów
Zarządzany przez prawdziwie oddany i utalentowany zespół ekspertów branżowych
Firma funkcjonująca na zasadzie bootstrappingu i rentowna , ale wciąż niestrudzona
Global player as a part of mrge
Nieustannie szukamy potencjalnego źródła zarobku
Zapewniamy przełomowe funkcje i narzędzia optymalizacji w branży, opracowane z miłością ❤️
Jak działa digidip
Rozwiązanie nr 1 w branży do rozwiązywania złożoności Reklamy Komercyjnej
01.
Skup się na tworzeniu wysokiej jakości treści
02.
Z łatwością polecaj produkty swoim odbiorcom
03.
Jeśli kupią dowolny z tych produktów
04.
Otrzymasz za nie prowizję
Nie tylko monetyzacja Twojego Commerce Content'u
Jesteśmy znani z tego, że prześcigamy każde inne rozwiązanie na rynku dzięki naszej wewnętrznej inteligencji wydajności i niezwykle ambitnemu zarządzaniu kontami.
Kompatibilne z Twoimi kanałami social media
Być elastyczny dzięki monetyzacji - nasze proste narzędzia zapewniają zyski z dowolnego miejsca.
Rapoty, dzięki którym wejdziesz na wyższy poziom
Wszystkie niezbędne informacje na temat Twoich zysków w celu optymalizacji wydajności.
W połączeniu z najbardziej innowacyjnymi i przydatnymi funkcjami
Stale otwieramy dla Ciebie dodatkowe źródła dochodu.
Poproś o zaproszenie
Nasze funkcje
Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje zarobki.
Google AMP
We współpracy z inżynierami Google'a opracowaliśmy naszą własną wersję rozwiązania Google AMP. Nasze amp-link-rewriter rozszerzenie jest szybkie i obsługuje wiele opcji konfiguracji.
Creator's Kit
Nasze rozszerzenie do Chrome'a umożliwia wyświetlenie informacji o CPA reklamodawcy, a także utworzenie krótkiego linku afiliacyjnego, który można uzyskać podczas przeglądania witryn reklamodawców w celu szybkiej publikacji na Twoich stronach lub platformach społecznościowych.
Voucher Feed
Uzyskaj dostęp do największego kanału najnowszych i nadchodzących kodów rabatowych oferowanych przez reklamodawców. Aktualizowany codzienne i dostępny za pośrednictwem konta lub interfejsu API w celu automatyzacji importu i wyszukiwania kodów pasujących do Twoich treści.
Elastyczna integracja
Każdy wydawca ma inne potrzeby i oczekiwania co do sposobu integracji rozwiązań innych firm i dlatego oferujemy szereg możliwości, od JavaScript po PHP SDK - mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.
REST API
Dzięki naszemu prostemu interfejsowu REST API możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich danych i łatwo zintegrować je z własnym systemem lub zaimportować do narzędzi BI innych firm w celu dalszej analizy.
Szczegółowa analiza
Dzięki naszym raportom nie tylko zobaczysz codziennie statystyki, ale także pomogą Ci zrozumieć skąd pochodzą Twoje przychody lub przeanalizować niskie współczynniki konwersji w celu zoptymalizowania ruchu i wydajności.
Nasza filozofia
Dbamy o to, aby nasze portfolio wydawców było prywatne i ekskluzywne.
Skontaktuj się z nami
Nasza filozofia
Dbamy o to, aby nasze portfolio wydawców było prywatne i ekskluzywne.
Skontaktuj się z nami
Jesteśmy stworzeni dla Ciebie, jeśli...
Chcesz obserwować zrównoważony wzrost Twoich produktów i ofert.
Preferujesz aktywne zarządzanie kontem zamiast utknięcia w systemie ticketowym
Pragniesz, aby Twoja marka stała się rozpoznawalna i zyskała wysokiej jakości opiekę, na jaką zasługuje.
Posiadasz ducha rywalizacji, który pasuje do naszego.
Nasze unikalne cechy
Jako klucz do sukcesu Twoich kampanii.
Transparentni w 100%
Jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie z gwarancją przeciwdziałania oszustwom i stałym opowiadaniem się za większą przejrzystością w branży, aby stworzyć bezpieczną przestrzeń dla wszystkich uczestników w oparciu o uczciwość.
Niezwykle responsywni
Brak bezosobowego i powolnego systemu ticketowego, a w zamian zaangażowany zespół account managerów
Starannie dobrane portfolio
Współpracujemy tylko z wybranymi przez nas wydawcami, co oznacza, że nie świadczymy standardowego procesu rejestracji. Dokładnie sprawdzamy każdą aplikację, aby zapewnić najwyższą jakość.
Wysoka konwersja
Oprócz atrakcyjnego portfolio opracowaliśmy inteligentne narzędzia i metody, aby Twoja marka wyróżniała się na tle innych. Nie wahaj się zapytać nas o nasze najnowsze przykłady najlepszych praktyk.
Ambitny zespół
Każdy dział naszej firmy składa się z najbardziej ambitnych i kompetentnych ludzi z branży zorientowanych na indywidualne potrzeby klienta.
Aktywne zaangażowanie
Naszym partnerom zapewniamy budowę długotrwałej relacji poprzez koordynację naszych wspólnych celów w zamiarze wzmocnienia pozycji ich marek.
Pomożemy Ci się rozwijać.
O nas

Nie składamy wyłącznie obietnic. Dostarczamy rozwiązania.

I szczerze mówiąc, nie ma tu nic więcej do dodania. Już od 2013, zamiast imponować magicznymi hasłami i pokazywać siłę naszej technologii i usług, preferujemy to udowadniać bezpośrednio, zawsze będąc o krok dalej. Dokładamy wszelkich starań, aby zachowujemy autentyczność i osiągać prawdziwe rezultaty.

Mając na celu uproszczenie złożoności marketingu afiliacyjnego, zaczęliśmy jako firma na zasadzie bootstrapingu i pokonując wszelkie przeciwności na wyboistej drodze osiągnęliśmy rentowność, stając się cennym partnerem w branży dla tak wielu ekscytujących marek i wydawców. Od 2021 roku jesteśmy częścią Grupy YK, zrzeszenia firm z sektora e-commerce. W 2022 roku powstała marka mrge, wspierana przez prywatną firmę inwestycyjną Waterland, która jest następcą Grupy YK. mrge jest obecnie wiodącą globalną platformą Commerce Advertising, łączącą ponad 5500 wydawców, 50 000 reklamodawców, 100 sieci w ponad 160 krajach i generującą roczne przychody z handlu elektronicznego przekraczające 2,0 mld USD.

Roadmapa firmy. Jak dotąd...
Zaufało nam ponad 30,000 wiodących światowych marek
Zaufało nam ponad 30,000 wiodących światowych marek
Co nasi partnerzy mówią o nas

«As a very close partner, we have always found an unrivalled level of service in working with digidip. Their large pool of advertisers, their ability to understand both sides and find some win-win solution for the business, plus an outstanding level of reactivity are probably their biggest assets. I would warmly recommend them for any advertiser or publisher who wants to develop its affiliate business!»

- Sebastien Ducelliez, European Head of Partnership Management
https://www.pepper.com

«Rakuten Advertising’s partnership with digidip, has been key to our expansion plans in new markets. As a result, not only has our relationship vastly improved, but we’re seeing a close correlation in increase of performance YoY. We’re looking forward to doing more in the future as we continue to increase our geographical footprint!»

- Rakhee Jogia, VP, Publisher Partnerships International
https://rakutenadvertising.com

«I can definitely recommend partnering with the digidip team, they are proactive, efficient and brilliant to work with. They've helped us set up new partnerships in the short time frame we've been working together and I very much look forward to continuing to build our partnership this year.»

- Clare Joslin, GM, Coupons International
https://www.groupon.de

«digidip offers excellent customer service and goes over and beyond to maximize revenues and sales for it's publishers.»

- Emily Ferguson, eCommerce Director
https://www.marieclaire.co.uk/

«It has been a pleasure working with the digidip team! They have never missed a campaign deadline and have open and effective communication. It’s clear by how proactive and attentive they are that they treat Udemy as if it was their own business.»

- Heela Gonen, Partner and Affiliate Marketing Director
https://www.udemy.com/
Jakość zawsze wygrywa nad ilością.